XP/VS Server

XP/VS Server stanowi efektywne kosztowo multiużuytkownikowe narzędzie zdalnego dostępu dla Windows z użyciem standardowego protokołu Remote Desktop Protocol (RDP).
XP/VS Server umożliwia dostęp nieograniczonej liczby użytkowników do zdalnego dostępu do pulpitu ich systemu Windows i aplikacji systemu. Ponieważ kompatybilne oprogramowanie zdalnego dostępu dla RDP jest zazwyczaj preinstalowane na większości urządzeń i systemów operacyjnych, zapewnione jest łatwe zintegrowanie istniejącego środowiska z oferowanym rozwiązaniem.

Czytaj więcej...

 

2X Remote Application Server

2X RAS delivers applications, data and virtual desktops from a central location, providing continuous availability, resource-based load-balancing and complete network transparency.

Czytaj więcej...

 

 

 

O nas

  • Powstała w 2014 roku firma Init4 skupia w sobie wieloletnie doświadczenia wyniesione z firm o różnej wielkości. Misją firmy jest dostarczanie efektywnych kosztowo, intuicyjnych oraz niezawodnych technologii i rozwiązań na zasadach partnerskiej współpracy.…

Newsletter

Dowiedz się o wszystkich nowościach, promocjach i ofertach specjalnych, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Otrzymuj najświeższe informacje. Wystarczy, że podasz nam adres e-mail, a na bieżąco będziemy informować Cię o wszystkim, co ważne..