O firmie

Powstała w 2014 roku firma Init4 skupia w sobie wieloletnie doświadczenia wyniesione z firm o różnej wielkości. Misją firmy jest dostarczanie efektywnych kosztowo, intuicyjnych oraz niezawodnych technologii i rozwiązań na zasadach partnerskiej współpracy. Staramy się by każde rozwiązanie było wyskalowane optymalnie do potrzeb odbiorcy. Obecna działalność firmy koncentruje się w czetrech kluczowych obszarach:

  • wdrożenia, utrzymanie i wsparcie dla istniejących rozwiązań;
  • wsparcie użytkowników końcowych;
  • dostarczanie materiałów i narzędzi marketingowych;
  • sprzedaż internetowa;

W praktyce sięgamy po technologie największych światowych dostawców, jak też sprawdzonych rozwiązań niszowych producentów.

O nas

  • Powstała w 2014 roku firma Init4 skupia w sobie wieloletnie doświadczenia wyniesione z firm o różnej wielkości. Misją firmy jest dostarczanie efektywnych kosztowo, intuicyjnych oraz niezawodnych technologii i rozwiązań na zasadach partnerskiej współpracy.…

Newsletter

Dowiedz się o wszystkich nowościach, promocjach i ofertach specjalnych, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Otrzymuj najświeższe informacje. Wystarczy, że podasz nam adres e-mail, a na bieżąco będziemy informować Cię o wszystkim, co ważne..