Web marketing

Dostarczanie stron

Obecność witryny firmy w sieci internet staje się wymogiem dla funkcjonowania w przestrzeni biznesowej. Wyrazem tego może być inwestowanie w stale aktualizowane i rozwijane witryny przez większość średnich i dużych firm w Polsce i na Świecie. Zarazem współcześnie trudno znaleźć przeciwnika stwierdzenia, że posiadanie firmowej witryny internetowej przynosi wielką korzyść. 

 

Strona internetowa promuje Twoją firmę i organizację przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na obszarze całego świata.

Wyświetlanie dużej, praktycznie nieograniczonej ilości aktualnych materiałów dostępnych dla każdego kto posiada dostęp do Internetu. Strona internetowa może stanowić atrakcyjną wizualnie, wysokiej jakości broszurę produktów i usług. Jedyne ograniczenie stawiać może wyobraźnia. Prezentowana oferta może być aktualizowana na bieżąco.

Strona internetowa jest najłatwiejszą w przekazie daną kontaktową. Pod dwoma słowami kryć się może szereg informacji zapisanych na stronie. Firmę promować można na drzwiach wejściowych w czasie zamknięcia, na wizytówkach, w radio czy gazecie.

 

Utrzymanie sklepów internetowych

 Sprzedaż prowadzona za pośrednictwem sieci Internet może stanowić jedną z najefektywniejszych kosztowo form sprzedaży. 

 

Dzięki naszej usłudze nie musisz ponosić wysokich kosztów związanych z utrzymaniem kadry zajmującej się administrowaniem sklepu. Do zadań jakie możesz nam powierzyć zaliczają się:

- aktualizowanie stanów magazynowych towarów sprzedaży;

- aktualizowanie cen sprzedaży;

- dostarczanie grafiki produktów;

- dostarczanie opisów produktów;

- pozycjonowanie treści;

- opracowywanie akcji promocyjnych;

- weryfikowanie terminowości i poprawności wysyłek do klienta;

Utrzymanie kanałów Social Media. 

Marketing prowadzony przez media społecznościowe wnosić może szereg korzyści dla firmy. Zasadniczymi benefitami płynącymi z wykorzystania kanałów społecznościowych jest:

- zwiększenie rozpoznawalności i wiarygodności firmy lub marki;

- pogłębienie świadomości marki;

- zwiększenie sprzedaży;

- podniesienie jakości usług;

- dogodne propagowanie treści; 

 Niewłaściwie prowadzony kanał w mediach społecznościowych skutkować może efektem odwrotnym do zakładanego. Dzięki powierzeniu odpowiednio wykwalifikowanym i przygotowanym specjalistom posiadającym niezbędne doświadczenie możecie mieć Państwo pewność, że odnotowywane będą korzyści płynące z tej formy marketingu. 

O nas

  • Powstała w 2014 roku firma Init4 skupia w sobie wieloletnie doświadczenia wyniesione z firm o różnej wielkości. Misją firmy jest dostarczanie efektywnych kosztowo, intuicyjnych oraz niezawodnych technologii i rozwiązań na zasadach partnerskiej współpracy.…

Newsletter

Dowiedz się o wszystkich nowościach, promocjach i ofertach specjalnych, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Otrzymuj najświeższe informacje. Wystarczy, że podasz nam adres e-mail, a na bieżąco będziemy informować Cię o wszystkim, co ważne..