Wdrożenia systemów

W Init4 wierzymy, że każde wdrożenie systemu informatycznego stanowi nowe wyzwanie. W pracy wdrożeniowej każdorazowo staramy się odwoływać do optymalnie dobranej metodyki wdrożeń, co korzystnie wpływa na jakość i czas realizacji prowadzonych prac. Na etapie budowania rozwiązania wykorzystywana jest metodologia UML, dzięki czemu uzyskany system jest efektywny i zgodny z oczekiwaniami klienta.

W zależności od potrzeb dostarczony system opiera się o znane i sprawdzone technologie wiodących producentów sprzętu, jak też rozwiązania niekonwencjonalne i w pełni dedykowane. Każdorazowo podczas budowania projektu pod uwagę branych jest kilka ważnych aspektów, jak koszt i czas realizacji wdrożeń, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.  

 

W swojej pracy sięgamy min. do zaleceń najlepszych praktyk, przestrzegając ich realizacji oraz dokumentów zaleceń bezpieczeństwa międzynarodowych organizacji. Dzięki takiemu podejściu otrzymywany system osiąga optymalną efektywność, bezpieczeństwo, a jego utrzymanie dostarcza możliwie mało problemów. 

 

W obszarze realizacji wdrożeń znajdują się: 

 Sieci Informatyczne LAN;

 Serwery infrastruktury - Windows Server 2008 R2 / 2012, Ubuntu, SUSE Linux Server;

 Serwery i systemy usługowe - Sharepoint Foundations 2010 / 2013, Windows Server 2008 R2 / 2012, Ubuntu, SUSE Linux Server, SQL Server 2005 / 2008 R2 / 2012, Exchange Server 2007 / 2010 / 2013;

 Opracowanie i implementacja polityki wydruku;

 Opracowanie i implementacja polityki bezpieczeństwa;

 Opracowanie i implementacja polityki dostępu do danych osobowych;

O nas

  • Powstała w 2014 roku firma Init4 skupia w sobie wieloletnie doświadczenia wyniesione z firm o różnej wielkości. Misją firmy jest dostarczanie efektywnych kosztowo, intuicyjnych oraz niezawodnych technologii i rozwiązań na zasadach partnerskiej współpracy.…

Newsletter

Dowiedz się o wszystkich nowościach, promocjach i ofertach specjalnych, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Otrzymuj najświeższe informacje. Wystarczy, że podasz nam adres e-mail, a na bieżąco będziemy informować Cię o wszystkim, co ważne..